Внаслідок атаки Росії на Кривий Ріг ввечері 12 березня постраждали 10 дітей. Про це написав глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

До теми Удар по будинку в Кривому Розі: 5 "важких" постраждалих в операційних, серед них є дитина

Що відомо про постраждалих

Спочатку Лисак написав про 4 постраждалих дітей. Трохи пізніше він уточнив, що кількість постраждалих дітей зросла до 7. Загалом наразі відомо про 36 постраждалих людей. Глава Дніпропетровської ОВА зауважив, що кількість людей, що зазнали травм, зростає.

Пізніше Лисак уточнив, що вже відомо про 10 поранених дітей. Наразі загальна кількість постраждалих становить 38 осіб. Глава Дніпропетровської ОВА назвав Росію країною-терористом.

Вдячний кожному, хто поруч з містянами, які у стані шоку. Тільки терористи здатні скеровувати смертоносну зброю на мирних!
– написав він.

Також Лисак уточнив, що внаслідок російської атаки у Кривому Розі зайнялися два будинки. А саме п'ятиповерхівка та дев'ятиповерхівка.

Раніше в ОВА повідомляли, що після влучання російської ракети у житлову багатоповерхівку лікарні Кривого Рогу прийняли понад 30 постраждалих. Серед них 5 поранених перебували у важкому стані.

У місті створили штаби допомоги

У двох районах Кривого рогу розгорнули штаби допомоги для постраждалих. Жителі можуть звернутися туди з приводу розселення, будівельних матеріалів для закриття вибитих вікон та інших питань.

Перший штаб допомоги місцева влада розгорнула на Східному – 1 біля АТБ. Другий створили за адресою "Народний Дім", вулиця Криворіжсталі, 52.