Про те, що дрони-камікадзе летять на Україну, повідомили у Повітряних силах ЗСУ. Перше повідомлення про загрозу з'явилося близько 19:00. І спочатку загроза була для Півдня України.

Читайте також У Дніпрі чули вибухи, ракета летіла на Запоріжжя: була тривога на Півдні та в Центрі

Повітряні сили попередили про "Шахеди"


Карта повітряних тривог в Україні станом на 19:18 / Скриншот карти

Увага! Якщо у вашій області пролунала повітряна тривога – негайно ж вирушайте до укриття. Залишайтеся там доти, поки не оголосять відбій повітряної тривоги. Це може вберегти вам життя, адже під час бойової роботи по повітряних цілях можуть падати уламки.

Атака у ніч проти 11 грудня: що відомо про роботу ППО

  • Зранку 11 грудня у Повітряних силах ЗСУ підбили підсумки роботи ввечері 10 грудня та вночі 11 грудня. Зазначають, що у ніч проти 11 грудня ворог атакував Україну "Шахедами" з окупованого Криму, райони пусків – Чауда та Бельбек.
  • Усього Повітряні сили зафіксували пуски відразу 18 дронів-камікадзе. Усі "Шахеди" вдалося знищити протиповітряною обороною у зоні відповідальності повітряного командування "Південь". Більшість із них – на Миколаївщині. Успішно по "мопедах" відпрацювали зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України.
  • Також близько 4 ранку ворог атакував Київську область. Окупанти запустили відразу ж вісім балістичних ракет. Атаку здійснили з північного напрямку, Брянської області Росії.
  • У Повітряних силах зазначають, що всі вісім цілей вдалося знищити зенітними ракетними підрозділами повітряного командування "Центр".