Міський голова Львова Андрій Садовий повідомляв про рух ракет на область. Водночас згодом написав, що ракети "зникли з радарів".

Дивіться також Міг-31К запускав "Кинджали" по Україні: куди цілили ракети

"Львів увага. Дві ракети в напрямку нашої області!" – написав о 4:12 Андрй Садовий.

Також про ракети попереджав і начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Ракети у повітряному просторі Львівської області", – зазначив керівник ОВА.

Відомо, що у зв'язку із цим Збройні сили Польщі піднімали у повітря свої літаки: "через ракетну атаку Росії по Україні: задля безпеки повітряного простору їхньої держави".

Ракети зникли з радарів

При цьому о 4:21 мер Львова повідомив, що загроза атаки для області минула. За його словами, ракети зникли з радарів. Він також подякував військовим Повітряних сил за їх роботу.

"Ракети зникли з радарів. Дякуємо тим, хто захищає небо", – написав Садовий.

Повітряні сили також писали про рух ракет на Івано-Франківськ, та згодом повідомили, що ракети знову змінили курс, повернули і вдарили по Старокостянтинову.

Ракети збили над іншими областями

Оновлення. Станом на ранок керівник ЛОВА Максим Козицький повідомив, що комбінована масована атака, якої завдав по Україні ворог цієї ночі, минулась без наслідків для Львівщини.

"Для Львівської області ця атака закінчилася без наслідків: руйнувань, жертв чи постраждалих нема", – зазначив Козицький.

Він також наголосив, що крилаті ракети, які перетинали повітряний простір Львівщини, вдалося збити над іншими областями. При цьому уточнив, що два"Кинджали", які ворог запустив з МіГ-31К з Тамбовської області, – на територію Львівської області не заходили.

Масована атака: головне

  • Перші крилаті ракети зайшли у межі України близько 3:30 ранку на Чернігівщині й попрямували через Київщину та Житомирщину на захід.
  • Ворог спрямував ракети у бік Старокостянтинова, де розташована база української авіації.
  • Вибухи лунали у Хмельницькій області. А на Вінничині є влучання в житловий будинок.