Шахта "Бутівка". Найближча до Донецька точка, яку займає українська армія. Тут майже завжди гаряче. Обстріли не припиняються. Бойовики гатили з мінометів та гранатометів. Загинув один український військовий. Міна влучила приблизно в півтора метри від нього. Ураження – 100-відсоткове. Він практично загинув на місці.

Його звали Олег Черноконь. Позивний "Спец". Колишній розвідник, служив у "Айдарі". Бійці кажуть, Олег був відважним воїном та справжній сім’янином.

Читайте також: Скільки українців загинуло з початку російської агресії в Україні: страшна цифра

Від вчорашнього бою досі оговтується і Красногорівка. Окупанти обстріляли місто із танків, артилерії та "Градів". Загорілися житлові будинки, позносило дахи, повилітали двері та вікна.

Бойовики спробували прорватися до Красногорівки. Позиції одного з українських механізованих батальйонів атакувало з десяток диверсантів та щонайменше 4 танки. Після тригодинного бою українським захисникам вдалося зупинити атаку. Загинуло троє бійців, 7 зазнали поранень. Ще одного бійця взяли у полон.

Це був пошук, промацування наших позицій. Розвідка боєм. Наші позиції досить добре обладнанні. Так просто їх не виявиш. Ні з квадрокоптера, ні з інших оптичних приладів,
– заявив заступник командира батальйону Володимир.

Читайте також: Бойове зіткнення біля Красногорівки: бойовики зазнали суттєвих втрат

Сьогодні, 21 липня, відносно спокійний день, кажуть в Штабі АТО. Бойовики відкривали вогонь 5 разів. Однак таке затишшя нерідко проросійські найманці використовують для підготовки нічних провокацій