Партизани ослабили систему російської протиповітряної оборони у регіоні. Тож тепер ворог має серйозні проблеми з прикриттям власного неба біля Смоленська.

Цікаво "Атеш" виявив кілька російських РЛС в окупованому Джанкої: є їхні координати

"Атеш" ослабив систему російської ППО біля Смоленська

Представники руху опору зазначили, що їхній агент провів диверсію та знищив зовнішню телекомунікаційну шафу вишки зв'язку в населеному пункті Станички біля Смоленська.

Внаслідок пошкодження обладнання перестали діяти системи зв'язку російської системи ППО 49-ї зенітної ракетної бригади збройних сил Росії, які були розміщені на цій вишці,
– розповіли в "Атеш".

Атеш провів диверсію у системі ППО Росії біля Смоленська
Де розташовувалася вишка біля Смоленська / Фото з телеграм-каналу "Атеш"

Партизани також показали відео, як відбувалася ця диверсія. На кадрах можна побачити, як спочатку цю вишку залили горючою рідиною, а згодом ця шафа потужно палала.

"Атеш" показав, як здійснював диверсію біля Смоленська / Відео з телеграм-каналу "Атеш"

У русі опору зазначили, що внаслідок диверсії можливі порушення стійкості системи військового управління в регіоні.

"Помітно ослабне система ППО росіян у регіоні, що дасть змогу більш ефективно завдавати ударів по військових об'єктах Московського військового округу. Чекаємо на невідомі БпЛА в області", – мовиться у дописі партизанів.

Результати роботи по системі ППО росіян біля Смоленська / Відео з телеграм-каналу "Атеш"

"Атеш" виявив брак ППО у Рязані

  • Партизани з руху "Атеш" у квітні виявили, що у Рязані майже не залишилося систем протиповітряної оборони. Усе через те, що більшість комплексів пішло на захист анексованого Росією Криму.
  • Партизанський рух зазначив, що військове керівництво області розуміє, що без засобів ППО вони беззахисні. Тому ті шукають можливості щодо забезпечення захисту військових частин у Рязанській області.
  • В "Атеш" зазначили, що перекидання ППО з Рязані до Криму демонструє, що кремлівському керівництву важливіше продовжувати криваву війну, аніж захищати свої регіони.