Про це він заявив, відповідаючи на питання журналіста Телеканалу новин "24".

Ви дуже добре думаєте про Клименка та про мою роль у його долі. Я не стежу за виступами пана Клименка, як і за виступами пана Януковича. Якщо він вважатиме за потрібне покаятись – ми приймемо його покаяння та визначимо міру відповідальності. Користуючись випадком: приїздіть, пане Клименко, ми Вас чекаємо!
— сказав глава МВС.

На уточнення журналіста, чи не здається міністру, що чимало представників команди Януковича доволі комфортно зараз почувають себе в Україні, Аваков сказав:

Мені багато що здається, але є речі, пов’язані із процедурою. Якби ми зараз заарештували, скажімо… Ну, от, наприклад, був заарештований Бакулін. Ми мали довгу кампанію, щодо того, що це є політична боротьба, а не кримінальне переслідування. Все це призвело до того, що Бакулін зараз сидить у парламенті, захищений депутатською недоторканістю, і уважно стежить за тим, аби навіть муху не роздавити, щоби йому не висунули повторне обвинувачення.

"Є процедура, яка вимагає часу. Ви кажете, що ніхто не сидить і не покараний за злочини Майдану. Правда лише в тому, що треба опублікувати мартиролог всіх покараних", — сказав Аваков, уточнивши, що за його даними, таких нараховується близько 120 людей.

Нагадаємо, у понеділок Олександр Клименко, який працював на посаді міністра доходів і зборів в уряді Миколи Азарова, анонсував своє "повернення".