Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, це управління має налагодити тісну безпосередню співпрацю з правоохоронними органами інших держав з метою якнайшвидшого виявлення та заморожування активів осіб, щодо яких проводиться слідство МВС України — як на території Україні, так і за кордоном. Окрім цього, управління взаємодіятиме з американським ФБР та спеціально створеними контактними центрами понад ста країн світу, які відповідають за сприяння у пошуку та поверненні активів, та іншими організаціями.

Окрім цього, міністр назвав справи, якими управління займеться в першу чергу. Зокрема, це повернення державних грошей, вкрадених екс-міністром екології Миколою Злочевським, повернення грошей, виведених через шахрайські схеми Сергія Курченка, справи проти групи компаній Дмитра Фірташа і справа Держінвестпроекту, через який у часи керівництва Владислава Каськіва з державного бюджету вкрали майже 100 мільйонів гривень.

Очолить новостворене управління юрист Олена Тищенко.

Нечто техническое, но очень важное.Приказом по министерству создал - Управление по обеспечению возврата активов, получе...

Posted by Arsen Avakov on 7 липня 2015 р.

До слова, раніше Аваков заявив, що працюватиме міністром внутрішніх справ "скільки доля напророкувала".