Прес-служба бельгійського уряду повідомляє, що прем'єр-міністр країни Еліо ді Рупо приїде на місце події в середу..

"Це трагічний день для всіх бельгійців. Думки прем'єр-міністра передовсім стосуються жертв трагедії, їхніх родичів і близьких", - йдеться у повідомленні бельгійського уряду.

За словами міністра закордонних справ Бельгії, причини аварії стануть відомі не раніше, ніж через кілька днів або навіть тижнів. Втім, за повідомленнями місцевих ЗМІ, автобус був справний.

“Ми думками з сім’ями жертв. Боюся, що родичам та друзям загиблих знадобиться психологічна допомога. Можливо, допомога буде потрібна й усій Бельгії, яку шокували такі новини”, - каже глава МЗС Бельгії Дідьє Рейндерс.

Бельгійський уряд виділив літаки для доставки до Швейцарії родичів дітей, які загинули в ДТП. Батьки кажуть, що майже нічого не знають про долю своїх дітей.

“Нам сказали, що у його найкращого друга переломні дві ноги, а його вчитель загинув. Чи це правда? Ми не знаємо. Ми нічого не знаємо”, - каже родич хлопця, який потрапив у ДТП Еді Тілеманс.

На місці трагедії оперативно створили центр психологічної допомоги. Посол Бельгії Ян Лейкс терміново прибув в Сьєрру, щоб зустріти там родичів загиблих. "Ця трагедія вразила всю Бельгію", - заявив дипломат.

Нагадаємо, сьогодні у ДТП в Швейцарії загинуло 22 дитини.

Джерело:

AFP

Reuters

Daily.mail

AP