Надвечір 25 грудня у Москві на станції метро "Слов'янський бульвар" автобус спершу виїхав на тротуар, а потім влетів у підземний перехід. За останніми даними, внаслідок інциденту щонайменше чотири людини загинули та ще одинадцять постраждали: дев'ять з них госпіталізовано.

Читайте також: Аварія на Слов'янському бульварі у Москві: з’явилось відео наїзду автобуса на людей (18+)

Як повідомляє інформаційна агенція РБК з посиланням на представників компанії "Мострансавто", якій належить транспортний засіб, водієм машини був 58-річний Віктор Тихонов.

"Його стаж роботи становить понад 20 років, він має російське громадянство, в "Мострансавто" працює з 2000 року. Пройшов передрейсовий медогляд, а сам автобус – техогляд", – зазначив співрозмовник ресурсу.

До слова, в результаті ДТП, як переконують очевидці, водій зазнав травми голови.

"Я бачив, як він виходив з переходу з перебинтованою головою в супроводі поліцейських, які посадили його в машину. Обличчя було закривавленим", – стверджує один зі свідків.

Також у компанії розповіли, що їхні автобуси возять співробітників і тих, хто живуть в Сколково, а вищезазначений транспортний засіб їхав за маршрутом Сколково – Слов’янський бульвар.