Про це Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

24 канал повідомляв, що 3 жовтня "верховний суд" Криму пом'якшив на місяць вирок Балуху, якому раніше суд дав 5 років колонії і 10 тисяч рублів штрафу,

Читайте також: "Життєво необхідна медична допомога": Денісова розповіла про стан Балуха

"Підконтрольний Кремлю суд визнав його винним та вирішив, що українець має провести у колонії 4 роки 11 місяців замість 5. Розгляд апеляційної скарги лише на 1 місяць скоротив термін ув'язнення. Виглядає, як насмішка окупантів", – мовиться у повідомленні Денісової.

Вона наголосила, що Балух себе винним ніколи не визнавав і "завжди пишався своїми вчинками і тим, що він – українець", проте тепер він може просити про УДЗ.

За законами РФ, Володимир Балух уже відбув необхідну частину строку. Тепер він може клопотати про умовно-дострокове звільнення. Але це зіграє на руку Кремля. Саме тому, це шанс вийти на волю, але якою ціною? Я, Україна і весь світ продовжимо шукати шляхи порятунку українця!,
– резюмувала омбудсмен.

У чому звинуватили Володимира Балуха? 8 грудня 2016 року в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха затримала ФСБ Росії. Усе тому, що після анексії півострова Балух на своєму будинку в селі Серебрянка вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні", а також відмовився від російського паспорта.

Окупаційна влада Криму звинуватила Балуха у зберіганні набоїв та вибухівки, які нібито виявили у нього під час одного з обшуків. Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за проукраїнську позицію. 16 січня 2018 року Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні, а потім ще збільшили цей термін. У березні політв’язень оголосив безстрокове голодування.