Про це повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

Читайте також: Українського активіста в Криму побив російський конвой

Йому голодування важко дається. Окрім цього, відбуваються постійні провокації зі сторони адміністрації установи які приносять йому смачні продукти харчування, спокушаючи почати приймати їжу. Це трохи дестабілізує його, але він тримається і тримає свого слова,
– розповіла адковат Ольга Дінзе для Крим.Реалії.

Зазначимо, що напередодні Дінзе заявила, що адміністрація СІЗО відмовилась надати Балуху воду на підставі того, що він оголосив голодування. Російські правоохоронці у Криму справу Балуха, умови його утримання і стан здоров'я публічно не коментують.

Нагадаємо, після анексії півострова Володимир Балух на своєму будинку у селі Серебрянка вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні" та відмовився від російського паспорта. Активіста Володимира Балуха ФСБ Росії затримала 8 грудня 2016 року.

Окупаційна влада звинуватила його у зберіганні набоїв та вибухівки, які виявили у нього під час одного з обшуків.Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за принципову проукраїнську позицію.

16 січня в окупованому Криму активіста Володимира Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні.