Слідчі дії щодо Балуха: що кажуть у прокуратурі

Про плани правоохоронців щодо Балуха повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець. За її словами, стан здоров’я Балуха ще не дозволяє його опитати правоохоронцям, передає "Українська правда".

Актуально Показали перше фото Балуха після побиття: ексв'язень Кремля вже може ходити

Потерпілий все ще перебуває у лікарні та потребує медичного нагляду. Стан його здоров’я наразі не дозволяє проводити з ним слідчі дії, під час яких можливе згадування обставин злочину. Як тільки це буде можливим, слідчі дії проведемо,
– зазначила представниця столичної прокуратури.

Водночас Максимець нагадала, що підозрюваний у побитті Балуха зараз перебуває під вартою. 19 вересня за клопотанням прокурора суд заарештував його на 2 місяці. Речниця прокуратури зазначила, що він визнає провину.

Що відомо про Володимира Балуха та його побиття

  • Володимир Балух – український активіст родом із Криму.
  • Після окупації він відмовився отримувати російський паспорт, а у 2016 році так звана влада півострова його заарештувала за український прапор на стіні будинку. Хоча за документами його звинувачують у крадіжці.
  • На початку вересня 2019 року його звільнили в межах обміну між Україною та Росією.
  • 8 вересня 2020 року Балуха знайшли побитим у столичному Гідропарку. Його прооперували через тяжку травму голови. Тривалий час колишній політв'язень перебував у реанімації, а стан його був важким.
  • У побитті Балуха підозрюють 32-річного жителя Київщини.