До прикладу, банк ПУМБ передав підрозділам Одещини 10 всепрохідних пікапів для додаткового захисту неба над регіоном, зауважує 24 Канал.

Читайте також Новий рівень фінансового комфорту: які можливості відкриває оновлена кредитна картка від ПУМБ

У межах благодійної ініціативи ПУМБ передав 10 пікапів

Потужні позашляховики будуть залучені для захисту країни, зокрема цивільного населення та об’єктів критичної інфраструктури. Саме на такі авто зараз значний попит у регіоні, кажуть у ЗСУ.

Ворог постійно здійснює повітряні атаки на міста та селища Одещини. Отримані позашляховики допоможуть значно підсилити маневровість наших мобільних вогневих груп для захисту країни, зокрема цивільного населення та об'єктів критичної інфраструктури,
– каже Сергій Черкасов, представник повітряного командування "Південь".

Закупівлю позашляховиків профінансував банк ПУМБ. Саме до них із запитом про допомогу звернулись захисники Одещини. Передача відбулася у межах ініціативи "Сталевий фронт" Ріната Ахметова.

ПУМБ передав підрозділам Одещини 10 всепрохідних пікапів / Фото ПУМБ

Далі авто відправляться на Південь, де їх обладнають всім необхідним спорядженням.

Ми сьогодні передаємо 10 повнопривідних пікапів для посилення мобільних груп, які займаються захистом неба Одещини. Ми отримали цей запит, технічні вимоги, зробили дуже швидкий пошук, терміново оплатили, провели техобслуговування, заповнили паливом авто і сьогодні, сподіваюсь, пікапи поїдуть і стануть на захист Одещини,
– зазначає Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ.

ПУМБ профінансував купівлю пікапів захисникам: дивіться відео

Від початку подій 24 лютого 2022 року банк перерахував до держбюджету майже 8 мільярдів гривень. Відтак ПУМБ увійшов у список 5 найбільших платників податків у банківському секторі. За понад 2 роки фінустанова спрямувала на соцпроєкти та допомогу Силам безпеки і оборони України понад 570 мільйонів гривень.

Передача відбулася у межах ініціативи "Сталевий фронт" Ріната Ахметова / Фото ПУМБ

Тільки спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу,
– наголошують у ПУМБ.