Тож усі прагнуть якомога зручніше та ефективніше організувати різні сфери власного життя, зазначає 24 Канал. Зокрема, це стосується особистих фінансів.

Дивіться також єВідновлення від ПУМБ: українці зможуть подвоїти суми державних виплат

Одним із найважливіших кроків до правильної організації фінансової сфери є вибір надійного банку. Адже фінустанови є невіддільною частиною нашого побуту. Вони дають змогу отримувати та зберігати власні кошти, оплачувати комунальні послуги, розраховуватися за покупки у магазині чи в інтернеті.

Окрім того, багато банків пропонують доступ до кредитних коштів, якими можна скористатися у разі необхідності. Така опція може стати справжнім "рятівним колом" у певних життєвих ситуаціях. Однак перед тим, як зробити цей крок, важливо детально вивчити умови надання кредиту та лише після цього ухвалювати рішення.

Кредитна картка всеМОЖУ Online

Далі – більше! Дбаючи про потреби своїх клієнтів, ПУМБ оновив кредитну картку всеМОЖУ Online. Це універсальна картка з кредитним лімітом, яка водночас надає розширені можливості користування власними коштами. Це цілий арсенал корисних та вигідних функцій, які стануть у пригоді для ефективного управління власними коштами. При цьому картка від ПУМБ знадобиться як для щоденних потреб, неочікуваних подій, так і для довготривалих планів, адже вона завжди буде під рукою.

Ця кредитка має низку унікальних характеристик:

  • Доступна сума кредитного ліміту – до 200 тисяч гривень.

  • Пільговий період становить до 62 днів.

  • Після 62 днів процентна ставка на місяць становитиме 2,99%, що набагато нижче, ніж в інших банках України.

  • Депозит з власних коштів у застосунку ПУМБ Online

  • Відсутність комісії за переказ власних грошей на картки інших банків та зняття готівки.

  • Можливість поповнювати мобільний рахунок, оплачувати комунальні платежі тощо з комісією на рівні 0% як з кредитних, так власних коштів.

  • Також банк не стягуватиме комісію за проведення обміну валют у застосунку банка. Знову ж таки це стосується як кредитних, так і власних коштів на картці.

Окрім того, за операціями на картці нараховуватиметься до 20% кешбеку. Зверніть увагу, що реальна річна процентна ставка становитиме 35,88% за оплати карткою або 42,36% за оплати, перекази та зняття готівки.

Під час відкриття картки всеМОЖУ Online клієнт отримує доступ до єдиного кредитного ліміту. Це означає, що встановлена банком сума розповсюджується не лише безпосередньо на кредитку, а й на такі продукти, як "Сплачуйте частинами" та "Гроші в розстрочку". Завдяки цьому можна сплачувати частинами за товари чи послуги у додатку ПУМБ Online коштом ліміту картки.

Як отримати оновлену кредитну картку від ПУМБ

Отримати всеМОЖУ Online надзвичайно просто. Для цього потрібно здійснити лише декілька кроків:

  1. Встановити та відкрити застосунок ПУМБ Online.

  2. Пройти ідентифікацію через застосунок Дія або за допомогою ID-картки чи паспорта. ПУМБ запустив та успішно використовує ідентифікацію клієнтів за допомогою фото та відео.

  3. Отримати кредитну картку та створити пароль для входу у ПУМБ Online.

Продовження покрокової інструкції, як отримати оновлену кредитну картку від ПУМБПродовження покрокової інструкції, як отримати оновлену кредитну картку / Колаж 24 Каналу

Варто зазначити, що картку замовити можна як через додаток банку, та у відділенні. Навіть якщо перебуваєте за кордоном – банк за допомогою Укрпошти доставить пластикову картку за кордон. Якщо ж пластик не потрібний – віртуальну картку можна прив’язати до Google Pay або ApplePay та користуватись без обмежень.