Усю принциповість протистояння довів його ж перебіг - суперники пліч-о-пліч пройшли усю дистанцію гри. За греків соло виконував Дімітріс Діамантідіс в активі якого 26 очок. Натомість ніхто з представників блауграни не набрав і 15, однак в кошику гостей відзначався кожен гравець “Барси”, який з‘являвся на паркеті. Зрештою саме командні дії іспанців взяли гору – 83:82 і 1:0 у серії до трьох перемог.

Куди менш напруженим виявилося протистояння іншої грецької команди “Олімпіакоса” із “Сієною”. Долю зустрічі було вирішено до великої перерви. Блискуча гра елінів в обороні дозволила гостям набрати за дві чверті всього 9 очок, пропустили італійці за цей же відрізок 47.

Відтак, про порятунок не могло бути й мови – 89:41 у підсумку.

У ролі наздоганяючого в протистоянні з “Реалом” опинилася “Валенсія”, кольори якої захищає Сергій Ліщук. 10 очок українця не допомогли його команді. За рівної гри “Реал” зумів довести власну перевагу в останній чверті, стараннями насамперед Анте Томіча - 71-65.

Четвертий представник Іспанії на цій стадії – “Басконія”, вийшла вперед у сері проти ізраїльського “Маккабі” - перший поєдинок команд завершився з перевагою піренейців у 6 балів