Уперше за свою історію ТМ "Бащинський" представив новий логотип та дизайн, інформує 24 Канал. Водночас незмінні залишилися оригінальний смак, стандарти якості виробництва та широкий асортимент м'ясо-ковбасних виробів цього бренду.

Читайте також Еволюція кулінарії: 3 особливі страви, які можна приготувати з курочкою сувід

Чому ТМ "Бащинський" оновлює дизайн

Ні для кого не секрет, що ТМ "Бащинський" – один із лідерів з виробництва та постачання м'ясо-ковбасних виробів в Україні, тому його знають і обирають тисячі українців. Але, як розповідають представники бренду, час не стоїть на місці, тож бути ближче та зрозуміліше споживачеві та вирізнятися на полиці – ось мета компанії.

Тому для бренду настала пора змін: він оновлюється як за своїм підходом, так і за зовнішніми проявами.

"Бащинський" – готовий на все! Готовий до всього! Дивіться відео

Вже навесні 2024 року команда бренду презентувала оновлені логотип, дизайн та бренд-платформу, які говорять зі своєю аудиторією однією мовою та відповідають очікуванням споживачів від продукту.

Наша глобальна задача – це осучаснення бренду та залучення молодої цільової аудиторії. В той самий час, для нас було важливо не втратити ідентичність та споживачів, які знають та обирають "Бащинський" протягом багатьох років,
– розповідає Ірина Донченко, керівниця центру розвитку брендів категорії "м'ясо" МХП.

Також, за її словами, однією з цілей було створення єдиного бренд-блока на полицях супермаркетів, що має покращити видимість продукції абсолютно у всіх категоріях.

Створення eye-catching дизайну в дуже закластереній категорії мʼясо-ковбасних виробів – це необхідна умова для того, щоб мати можливість бути поміченим споживачами. Безумовно, це тільки перший крок для досягнення наших амбітних цілей протягом наступних років з фокусом на сильну асортиментну стратегію, дотримання незмінних високих стандартів якості, які є візитівкою абсолютно всіх брендів компанії МХП, та запуск потужних рекламних кампаній,
– підкреслює керівниця центру розвитку брендів категорії "м'ясо" МХП.

"Бащинський" змінює дизайн паковання / Фото ТМ "Бащинський"

Як саме зміниться "Бащинський"

  • Бренд-платформа "Готовий на все! Готовий до всього!"

"Бащинський" створив єдину платформу, щоб підвищити впізнаваність окремих категорій продуктів завдяки простій та зрозумілій комунікації. Сосиски, ковбаси, делікатеси, курочка сувід – усе, що так полюбляють споживачі, створюється заради якості, смаку та задоволення щоденних потреб. Бренд готовий на все і до всього для українських сімей.

  • Логотип і дизайн паковання

Лаконічність, сучасність та збереження впізнаваного стилю – саме це прагнула створити команда ТМ "Бащинський". Відтепер усі паковання й етикетки виконані в єдиній стилістиці та мають основний фірмовий колір – насичений бургунді, що допоможе бренду вирізнятися на полиці та точно приверне увагу аудиторії.

Сирокопчені ковбаси в новому пакованні / Фото ТМ "Бащинський"

Напівкопчені ковбаси від ТМ "Бащинський" тепер матимуть такий вигляд / Фото ТМ "Бащинський"

Такі улюблені сосиски "МІНІ" в новому пакованні / Фото ТМ "Бащинський"

Обрати ефектний дизайн ТМ "Бащинський" допомагали самі споживачі. Для цього бренд провів тестування 5 різних концепцій серед людей із різних регіонів України. Зрештою вдалося досягти бажаного результату та визначити безумовного лідера.

Так, на думку споживачів, обраний дизайн – яскравий, сприймається найбільш апетитно та чудово підкреслює сприйняття бренду, робить його більш сучасним.

До речі, новий дизайн для бренду створила литовська агенція DPJN, а загальну концепцію та бренд-платформу розробляла внутрішня креативна команда "Бащинський".

Сувід від "Бащинський" – готовий на все! Готовий до всього! Дивіться відео

Побачити й оцінити сучасний дизайн ТМ "Бащинський" може кожен українець, адже продукція в оновленому пакованні вже з квітня 2024 року представлена на полицях супермаркетів.