У свою чергу, Порошенко заявив, що припинення вогню з боку бойовиків має супроводжуватися звільненням заручників та перекриттям кордону для зупинення проникнення на територію України найманців, зброї та наркотиків з російської сторони. Відтак, додав президент України, зараз Росія має продемонструвати реальні кроки назустріч.

Президент України наголосив, якщо мирний план не виконуватиметься, то США і ЄС мають докласти рішучих зусиль на підтримку України, зокрема рішенням Європейської Ради 27 червня. На думку Глави держави, трансатлантична солідарність у цьому питанні є дуже важливою,
— йдеться у повідомленні глави держави.

Байден розповів Порошенкові про розмову з "українського питання" між президентами США і Росії — Бараком Обамою і Володимиром Путіним.

Байден також позитивно оцінив залучення до тристороннього формату переговорів з імплементації мирного плану другого Президента України Леоніда Кучми.

Як відомо, президент США Барак Обама у своїй розмові з російським колегою Володимиром Путіним закликав Кремль посприяти стабілізації ситуації на сході України.