У групі F на ЧС-2022 тривають матчі 2 туру. У першій грі Бельгія протистояла Марокко, яке у першій грі змогло відібрати очки у хорватів, пише 24 канал.

До теми Марокко завдала сенсаційної поразки збірній Бельгії: бронзових призерів підвів конкурент Луніна

Африканська збірна чинила гідний опір супернику, а в середині другого тайму навіть вийшла вперед. Героєм став Абдельхамід Сабірі із Сампдорії, який вийшов на заміну.

Вже за п'ять хвилин хавбек взяв на себе виконання штрафного з гострого кута. Сабірі завдав прямого удару і дезорієнтував Тібо Куртуа, який пропустив м'яч прямо перед собою.

Відео голу Сабірі:

В підсумку марокканці забили ще раз у компенсований час і здобули перемогу (2:0). Це дозволило їм очолити групу F за тур до фінішу. Для виходу в плей-офф підопічним Реграгі достатньо буде не програти канадцям.