Таку інформацію опублікувала британська газета The Times з посиланням на два джерела, які окремо ознайомилися з документом.

За даними видання, заповіт був підготовлений всього "за 9 днів" до смерті підприємця.

За відомостями газети, в документі були названі "п'ять потенційних виконавців останньої волі колишнього олігарха".

"Однак жоден з них не побажав взяти на себе адміністрування його хаотичного спадкового майна, і замість них суд призначив бухгалтерську фірму, яка повинна буде діяти в якості тимчасового судового виконавця", - зазначила газета.

Серед виконавців заповіту, за даними видання, - два приватних юриста, письменник і колишній діловий партнер покійного Юлій Дубов, який входив його в найближче оточення, одна з дочок бізнесмена Катерина, а також його колишня цивільна дружина Олена Горбунова, з якою він розійшовся в січні.

Перші три особи офіційно відмовилися від цієї ролі, а від інших реакції так і не було.

Джерела The Times висловили оцінку, що майно Березовського залишилося в "неймовірному безладді", і на те, щоб розібратися з усіма деталями, "підуть роки".

Як відомо, Березовський помер у своєму будинку в Аскоті (графство Беркшир), про що стало відомо 23 березня. Працівник з обслуговуючого персоналу бізнесмена знайшов його тіло на підлозі ванної кімнати, замкненій зсередини.

Нагадаємо, зять Бориса Березовського Єгор Шуппе повідомив, що похорон бізнесмена відбудеться 8 травня, близько 16:30 (за Москвою), на одному із кладовищ графства Суррей.