Про це він сказав в інтерв'ю УНІАН.

"Я вважаю, що питання вашого політичного майбутнього вирішене. Україна раз і назавжди увійшла в русло демократичного розвитку. Але, з іншого боку, наскільки швидко вона рухатиметься — залежить, на жаль, у величезній мірі від того, що відбуватиметься в Росії, а не від подій в Україні", — зазначив Березовський.

При цьому він додав, що не бачить жодного молодого українського політика, який міг би реалізувати всі ті ідеї, "якими вагітна Україна, які життєво важливі".

"Я маю на увазі і кардинальне зближення з Європою, і структурну перебудову економіки, болючу для суспільства, але необхідну", — пояснив Березовський.

За його словами, Україні скотитися до авторитарного режиму нереально.

"В Україні, як не дивно, все відбулося за 5 ющенківських років. Незважаючи на те, що в мене величезні претензії до нього. І думаю, що не тільки в мене, а й у мільйонів українців. Він дійсно використовував довіру народу тільки на 10%, а 90% — просто розбазарив. Але цих 10% вистачило, щоб менталітет українського народу раз і назавжди кардинально змінився. Українці, на відміну від росіян, вже не раби. І ніхто з цим нічого зробити не зможе. Ні Янукович, ні хто інший", — сказав Березовський.

При цьому він зауважив, що змінився і Віктор Янукович за ці роки: "Янукович зразка 2011-2012 років — це зовсім не Янукович зразка 2004 року. Він змушений рахуватися з новим вільним менталітетом українців. Це те, що скоро відбудеться в Росії. Але поки ще не відбулося".

Березовський також упевнений, що Юлія Тимошенко стане наступним президентом України.

"Я вже говорив, що Тимошенко — наступний президент України. Вона вийде з в'язниці, і стане політичним лідером. І Янукович це добре розуміє", — сказав Березовський, відповідаючи на запитання, яким він бачить політичне майбутнє Тимошенко.

Як повідомлялося, згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 64% опитаних не виключають політичних причин в арешті Тимошенко.