Імперія Арно постійно розростається, а сам бізнесмен залишається одним із найактивніших покупців компаній у світі. На думку колекціонера брендів, жодні економічні негаразди не в змозі похитнути ринок предметів розкоші.

Арно активно вкладає кошти в інтернет-підприємства. В такої економіки, вважає він, велике майбутнє.

Читайте також: Девід Бекхем – футбольна легенда та ікона чоловічого стилю

Бізнесмен стверджує, що займається бізнесом не заради грошей – мовляв ним, як справжнім французом, керує пристрасть. Головне, що його захоплює – це творчість і прагнення до досконалості на найвищому рівні.

Скуповуючи один елітний бренд за іншим, Арно прагнув елітарне зробити доступним. Попри це, його бізнес-стратегія нітрохи не применшує престиж брендів LVMH. Для поціновувачів ексклюзиву, які ностальгують за золотим віком французької високої моди, він випускає лімітовані партії неймовірно дорогих товарів.

Бернар Арно – людина з холодною головою та репутацією на зразок корпоративного рейдера. В індустрії розкоші він виглядав спершу вискочкою, який не розуміє, у що вплутується. Та дуже швидко конкуренти були змушені визнати: Арно володіє майже бездоганним смаком і вміє знаходити спільну мову з екстравагантними і креативними дизайнерами.

Бернар Арно міг би зробити кар'єру піаніста-віртуоза. Час від часу він відлучається від справ заради того, щоб провести годинку за роялем.

Живопис – ще одна слабкість Арно. Він є спадковим колекціонером картин. Вишуканий художній смак, мабуть, передався йому з генами: серед предків Арно є двоє художників епохи Відродження.

Особисте життя мультимільярдера навіть у найприскіпливіших папараці викликає хіба що нудьгу. Арно не любить зайвої публічності. Будучи найбільшими магнатом високої моди, він не заводить гучні романи з топ-моделями і не влаштовує п’яні дебоші. У всіх будинках, які йому належать, обладнані винні погреби зі спеціальним кліматом, але він вважає за краще пити воду.

Колекціонер брендів Бернар Арно – знаний меценат. Його доброчинність є способом засвідчити, що недоступна елітарна розкіш може бути ще й по-людськи щедрою.