Президію Верховної ради ще зі вчора заблокували представники Радикальної партії та "Батьківщини". Депутати скрізь. Навіть у президентському кріслі. Порожнє лише місце спікера Андрія Парубія. Він якраз проводить консультації з головами фракцій — блокувальників і не тільки. Зрештою виходить до депутатів і дає зрозуміти — компроміс не знайшли.

Продовжують тривати політичні консультації. У звязку з тим, що потрібна зустріч з фракціями. Щоб ми змогли вийти на рішення, які розблокують нашу роботу,
— голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Депутати збурилися через високі тарифи. Тому й заблокували трибуну, пояснює Юлія Тимошенко вже в кулуарах. Але на політичних консультаціях йдеться не лише про "комуналку". Адже у фракцій є й інші вимоги. Зокрема, в радикалів — розслідування офшорних скандалів. У "Самопомочі" — виборче законодавство. Поспішають вирішити усі питання, адже на носі — "депутатські канікули."

Читайте також: Експерт розповів про наслідки ухвалення закону про вибори на окупованих територіях

Через блокування до свого місця сьогодні не дійшла віце-спікер парламенту Ірина Геращенко. Її крісло було зайняте. У діях колег нічого корисного вона не побачила.

Ми мали ухвалити важливі закони щодо підтримки української армії, підтримати новостворене міністерство з питань Донбасу. Там є лише міністр і заступник, а фінансування нема. Ми бачимо, що відбувається безлад, тільки бажання не працювати, а влаштовувати шоу,
— поділилась своїми враженнями заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко

Та вже завтра голова Верховної Ради Парубій пообіцяв розпочати традиційне пленарне засідання.

Читайте також: Поведінка деяких депутатів нагадує черницю, яка прийшла працювати в бордель, — Юрій Луценко