У Харкові, наприклад, жорстоко побили Дмитра Булаха, керівника місцевого антикорупційного центру, відомого своїми відкриттями. А в Одесі невідомі підстрелили із травматичної зброї місцевого активіста Георгія Бариленка, який тривалий час протестував проти забудови одного з парків.

В обох випадках поліція досі не затримала нападників. Тож дедалі більше викриття корупційних схем стає дедалі небезпечнішим заняттям. І якщо навіть дорослі, досвічені професіонали не можуть захиститися, що вже говорити про молодше покоління, серед яких також трапляються виняткові ідейні фігури.

Читайте також: Як чиновники наживаються на рекламі у київському метро: шокуюче розслідування

Згадаємо, наприклад, один з випадків на Київщині, який буквально вразив свідому частину суспільства, особливо, після публікації відеоролика, де депутат від фракції ББП ледь не б'є і публічно погрожує старшокласнику Сергію Чагарову. Всі провідні ЗМІ висвітлювали цю подію, а самого депутата виключили з партії.

Проте пройшло кілька місяців. Увага до інциденту зникла і тепер у сім'ї самого юного активіста почались проблеми.

Щоб дізнатись, чим скінчилась історія з Сергієм – дивіться новий випуск програми журналістських розслідувань "Слідство. Інфо".