Водночас в інтерв'ю Гейтс зазначив, що від атомної енергії світова промисловість не повинна відмовлятися. Адже альтернативних джерел не вистачить для глобальних потреб в електриці.

До теми Для порятунку довкілля: штучний інтелект навчили виявляти сміття в океані з повітря

Американський мільярдер зауважив, що покладає надії на технологію фільтрації вуглекислого газу з атмосфери. Гейтс наголосив, що важливо запобігти кліматичній катастрофі за допомогою інновацій.

У своїй новій книзі "Як ми запобігаємо кліматичній катастрофі" Гейтс закликав зменшити викиди СО2 до нуля до 2050 року, щоб уникнути величезної екологічної та економічної шкоди. Для цього "фізична економіка повинна бути змінена такими темпами, яких ніколи раніше не спостерігали".

Що відомо про Білла Гейтса

  • За даними Forbes, у 2021 році Білл Гейтс посів третє місце серед найбагатших мільярдерів світу. Він є успішним підприємцем – засновником корпорації Microsoft.
  • З 2017 по 2018 рік статки Білла Гейтса зросли з 86 мільярдів доларів до понад 90 мільярдів доларів, зазначали у Forbes. Водночас капітал Гейтса за один рік збільшився на 4 мільярди доларів.