Знімки білоруських прикордонників з ножицями у мережі опублікував міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

Читайте також Дуда підписав спецзакон про "стіну" на кордонах з Білоруссю, Росією та Україною

Прикордонники Білорусі ходять з ножицями для металу

Наші солдати сфотографували білоруських прикордонників із ножицями, якими ріжуть паркан,
– зазначив Блащак.

Він розповів, що схожі прикордонні ситуації – звичайна справа. А також наголосив, що кризу на кордоні спричинив режим Олександра Лукашенка.

На знімку помітно двох прикордонників, один із яких маю в руці болторіз. "Щодня білоруси намагаються нагнітати ескалацію, використовують провокації, – заявив міністр оборони. Крім того, вони підштовхують мігрантів йти на сторону Польщі.


Білоруські прикордонники з інструментом для різки металу / Твітер Маріуша Блащака

"Стіна" на кордоні Польщі та Білорусі: що відомо

  • Через масштабний наплив нелегальних мігрантів польська влада вирішила звести на польсько-білоруському кордоні постійний паркан. Його хочуть спорудили за шість місяців.
  • Висота "стіни" становитиме 5,5 метра – паркан складатиметься з основи зі сталевих прутів у 5 метрів, над якими буде додатковий бар'єр з колючого дроту.
  • Анджей Дуда 2 листопада підписав спецзакон, який дозволяє спорудити огорожу.

Текст допису Маріуша Блащака:

Наші солдати сфотографували білоруських прикордонників з ножицями, які використовують для розрізання паркану. Такі прикордонні ситуації є звичним явищем. Кризу на кордоні спричинив режим Лукашенка. Білоруси щодня намагаються загострити ситуацію, використовують провокації та відштовхують мігрантів на польську сторону.