В рамках чергової благодійної ініціативи, NOVUS спільно із Food for Ukraine відвідали селище Мощун біля Києва. Як це було, розповідає 24 Канал.

Читайте також NOVUS та Food for Ukraine продовжують допомагати Україні: основні напрямки charity-проєктів

Підтримка українців – одне з щоденних завдань NOVUS

Мережа супермаркетів NOVUS продовжує докладати максимум зусиль, аби полегшити становище українців, які проживають в деокупованих населених пунктах України. Зараз команда приділяє особливу увагу зруйнованим містам та селищам Київської області, де без базових харчових продуктів залишаються самотні пенсіонери, люди з інвалідністю та ті, чиї домівки зруйнували ворожі снаряди.

Продукти надходять тим, хто найбільше потребує підтримки / Фото NOVUS

На початку повномасштабного вторгнення благодійну ініціативу NOVUS підтримав бенефіціар мережі Раймондас Туменас. Саме за його сприянням був запущений литовський благодійний фонд Food for Ukraine, що працює як на локальному, так і на міжнародному рівнях.

Команда нашого фонду підтримки населення весь цей переломний рік працює у Литві та в Україні для того, щоб допомагати людям, які особливо постраждали, також дітям з інвалідністю, та малечі, що втратила батьків. Кожен з команди робить все можливе – шукає меценатів та партнерів, контролює закупівлі, забезпечує логістику. Для кожного з нас це більше, аніж частина роботи – це щире бажання підтримати Україну в тяжкі часи,
– наголошує бенефіціар NOVUS і Food for Ukraine.

Представники Food for Ukraine особисто беруть участь у підтримці на місцях. Так, у лютому волонтери NOVUS разом із керівником благодійного фонду Неріюсом Удренасом відвідали селище Мощун, що поблизу Києва. Ситуація тут залишається непростою: люди живуть у напівзруйнованих будинках, без доступу до світла та газу.

Людям важко переживати зиму через проблеми з опаленням та електроенергією, тому самотнім літнім мешканцям ми привозимо продукти. Це трохи полегшує їхнє непросте життя,
– зазначає Неріюс Удренас.

Кожна поїздка команди в деокуповані населені пункти не лише полегшує становище громад, але й дає людям відчуття турботи та підтримки. Тож під час зустрічей із місцевими мешканцями, можна спостерігати по-справжньому щиру вдячність:

Хочу подякувати усім небайдужим людям, які нам допомагають. Слава ЗСУ, Слава Україні! Дай Боже, щоб закінчилась війна, ми перемогли й вже спокійно жили,
– з такими словами зустрічає волонтерів одна із місцевих мешканок.

Як NOVUS та Food for Ukraine підтримують українців: дивіться відео

Значний внесок у підтримку українців роблять і небайдужі громадяни Литви, а також партнери благодійного фонду Food for Ukraine – меценати та бізнес, яких об'єднав NOVUS.

Ми спілкуємося з людьми на деокупованих територіях, сім'ями з дітьми, які перебувають у важкому фінансовому становищі. Всі вони чекають на допомогу, особливо продуктами. Ми продовжимо робити все, що в наших силах для підтримки людей. Я вірю, що Україна неодмінно переможе,
– наголошує Раймондас Туменас.

Не лише продуктові набори: як компанія NOVUS дбає про майбутнє України

За рік повномасштабного вторгнення NOVUS передав понад 360 тисяч продуктових наборів на суму більше як 65 мільйонів гривень.

Допомога харчовими продуктами – не єдина благодійна діяльність компанії / Фото NOVUS

При цьому забезпечення українців їжею – далеко не єдиний проєкт компанії. Так, NOVUS активно опікується дітьми, відновив пошкоджені війною магазини, продовжує будівництво сучасного розподільчого центру та надалі працює на посилення економіки України. Усе для того, щоб наблизити перемогу та забезпечити державі світле майбутнє.