Поки російські військові щоденно поповнюють статистику втрат ворога у війні в Україні, інші відсиджуються у "загниваючій" Європі. Одним із таких став наш наступний герой.

Читайте також Попереду – концерт кобзона: як бойового бурята путіна доля "винагородила" за війну в Україні

Ображав українців і гнав на війну

Неприємний інцидент з громадянином країни-агресорки стався в іспанському місті Доностія. Він знатно випивав у барі Rojo y Negro, куди відпочити прийшли наші земляки. І, як і будь-який росіянин, видно його було здалеку.

Чоловік обвішався колорадськими стрічками, що й привернуло увагу українців. Наша землячка не витримала й почала знімати відео, щоб показати, як росіяни відсиджуються за кордоном, який так люто проклинають.

Звичайно ж, росіянин вирішив і собі зняти відео. Причому у звичній громадянам країни-агресорки манері. Він усіляко ображав тих, хто втік за кордон від війни, розв'язаної росією. Ба більше, гнав наших земляків в атаку, називаючи їх "хохлами". Зауважимо, що цей росіянин осмілів за кордоном, адже зміг назвати війну війною.

Росіянин, обвішаний колорадськими стрічками, ображав українців в Іспанії: дивіться відео

Такий "хороший росіянин" – один із прикладів того, чому видавати туристичні візи в ЄС громадянам країни-агресорки не можна.

У росіян від цього вже палає

Так, в одному з ефірів пропагандистська підставка під мікрофон ольга скабєєва вирішила прокоментувати заборону на видачу віз. У світлі цих подій вона навіть не посоромилася порівняти росіян з євреями.

Під час ефіру вона також озвучила результати одного зі свіжих опитувань росіян. Вони свідчать про те, що громадяни країни-агресорки підтримують дії влади. Мовляв, у них просто не було іншого вибору. Тож довелося або напасти на Україну, або готуватися до оборони від цілого світу. І саме тому окупанти вирішили вибрати перший сценарій, щоб потурбуватися про особисті інтереси.

Методичку скабєєва не відкладала. Вона відразу ж підкреслила, що росія не воює з Україною. Країна-агресорка, переконує пропагандистка, буквально бореться за своє виживання.

Варте уваги – Арестович озвучив плани путіна на зиму: дивіться відео