Після того, як закуплені автівки підготували до бойових завдань, у Львові відбулася їх офіційна передача Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького і 3-ій ОШБр. Участь у заході взяли керівник проєкту "Герой Car" Олександр Пугач, представники обласної та міської влади, а також військові з передової, інформує 24 Канал.

До теми ЗСУ потрібні тисячі автівок: скільки вони коштують, де їх купити та які найкраще підходять

Завдяки "Герой Car" ще 14 потужних пікапів передано на передову

"Герой Car" – єдина національна платформа з забезпечення Збройних сил України колісним транспортом. Цього тижня в рамках ініціативи вдалося передати ще 14 потужних пікапів на передову. Збір на автівки проходив безпосередньо на платформі "Герой Car".


У Львові авто підготували до бойових завдань / Фото "Герой Car"

Як зазначив Олександр Пугач, керівник проєкту "Герой Car", потреба в авто обговорюється безпосередньо із керівництвом бойових підрозділів. І вже відповідно до отриманої інформації транспорт розподіляється поміж бригадами. Наразі допомогу отримали окрема Президентська бригада імені Богдана Хмельницького, якій було передано 6 авто, а також 3-тя окрема штурмова бригада, куди вирушило 4 пікапи.

Загалом, в рамках великої передачі, ми передаємо 25 таких машин для третьої бригади. Інші розподілимо між окремими військовими частинами, які звернулися до нас у фонд,
– підкреслив Пугач.

Він додає, що кожне звернення від військової частини проходить детальну перевірку. Саме це дає змогу покрити найактуальніші потреби.

Попропускаємо через штаб Сухопутних військ ЗСУ, верифікуємо заявку військових, і передаємо авто тільки там, де потрібно на "передок",
– розповідає керівник проєкту "Герой Car".


Кожне таке авто виконує безліч завдань / Фото "Герой Car"

Повнопривідні пікапи з великою прохідністю – це те, що завжди потрібно для виконання безлічі завдань, кажуть військові. Серед них – не лише пересування, але й евакуація.

Хлопці їх використовують для багатьох цілей: це і вивіз боєкомплектів, і їхнє перевезення, і вивіз поранених, і пересування вздовж лінії фронту. Багато задач можна виконувати на цих машинах,
– пояснює важливість цієї допомоги військовий 3-ої окремої штурмової бригади Ігор.

З ним погоджується Костянтин – військовий з Київщини. За словами воїна, ці авто також допомагають виконувати нічні завдання.

Працюємо кожну ніч, в нас нічні роботи. Дякую тим людям, які організували і доставляють ці автомобілі в Україну для того, щоб ми могли виконувати ці завдання,
– зазначає він.

"Герой Car" передав військовим нову партію позашляховиків: дивіться відео

Як примножити допомогу

Підтримати фонд і пришвидшити ремонт та передачу джипів можна на сайті "Герой Car". Зараз є потреба у 9,2 мільйонах гривень на 38 пікапів для ЗСУ.

Нагадаємо, що фонд Руслана Шостака RUSH Foundation вже придбав понад 270 пікапів, необхідних нашим бійцям на фронті на понад 100 мільйонів гривень, а також побудував інфраструктуру для своєчасного постачання та обслуговування автівок.