Одним із таких місць є так звана "голуба діра". Ця вертикальна підводна печера, оточена чудесними кораловими рифами, розташована за 15 хвилин їзди від курортного містечка Дахаб. Схожим природним колодязем може похвалитися хіба що далекий Беліз.

Це особливої краси підводне утворення понад 100 метрів завглибшки. На глибині півсотні метрів печеру з відкритим морем з'єднує прохід, над яким мальовничою аркою звисають корали.

Неповторні підводні пейзажі, звісно, зачаровують, але в жодному разі не потрібно втрачати холодний розум: Голуба діра входить у десятку найбільш небезпечних місць для занурення у світі.

Місцеві не ризикують купатися тут та називають це місце проклятим. Та це лише додає екстриму та заохочує дайверів-відчайдухів. Підводна печера притягує і фрідайверів. Серед яких є й такі, хто підкорив цю лагуну без акваланга на одному диханні.

Читайте також: Луксор – загадкове місто-музей під відкритим небом

Для пірнальників-початківців досвідчені гіди-інструктори запропонують легші маршрути, які не потребують занурення більш ніж на 30 метрів.

Підводні рифи Червоного моря – одне з природних надбань Єгипту, однак далеко не єдине, чим вабить до себе країна сонця і пірамід.