Повне відео розмови опублікував російський пропагандистський ресурс "Вести".

Під час перемовин нібито "заступник голови АП" переконує, якщо Саакашвілі не перестане робити гучні заяви та тиснути на своїх друзів, у тому числі на європейських і американських партнерів, то вони (чинна українська влада – "24") почнуть переслідувати та заберуть громадянство у соратників колишнього грузинського президенту, перш за все у Марії Гайдар.

Читайте також: З'явилася резонансна деталь щодо позбавлення Саакашвілі громадянства

"Та нехай позбавляють. Яка проблема? Нехай переслідують кого хочуть. Я буду їх "мочити" всюди", всередині України. І олігарха, і шефа Вашого (Порошенка – "24"). Я нехай він, я його не боюсь, чекає на мене в Україні", – відповів на це український політик.

За його словами, він є "набагато вагомішим лідером в Україні, аніж вони собі це уявляють".

"Тому, думаю, що їм мало не покажеться. Нехай вони пред’являють, що хочуть. Настане час, коли я їм буду пред’являти ультиматуми. Незабаром", – підкреслив екс-голова Одеської ОДА.

Водночас він зауважив, що Україна є його будинком і відсиджуватися та спокійно сидіти він не збирається, тому хоче повернутися сюди.

Якщо мене не пускають до України, тоді я буду робити все, тому що тут відсиджуватися та спокійно сидіти я не збираюся. Якщо перешкоди мені будуть робити – це вже не їхнє собаче діло, бо я буду робити все за повною програму. Це він ще не знає, з ким мав справу. Я йому тут написав, до речі: ти, кажу, напевно, забув, хто я такий?! У мене багато енергії, багато зв'язків, велике ім'я. Все це я буду використовувати для конкретної, визначеної метипроти цих олігархічних типажів,
– додає екс-чиновник і припускає, що до тиску до нього має безпосередній стосунок "сірий кардинал" Порошенка – Ігор Кононенко.

Читайте також: Як Порошенко тікав від запитання про Саакашвілі: промовисте відео

Від імені якого саме заступника голови АПУ пранкери спілкувалися з екс-президентом Грузії, не повідомляється та під час розмови його ім’я не згадується.

До слова, пранкери телефонували, коли Саакашвілі перебував в Угорщині.

Повне відео розмови Вована та Лексуса з Саакашвілі