В останню путь до бабтиської церкви Нова Надія найближчих родичів разом з тілом зірки доправили золоті лімузини. Місце відспівування не випадкове - саме у цьому храмі колись маленька Уітні починала свою кар'єру співачки у церковному хорі.

Запрошення на похорон виконавиці отримали близько півтори тисячі друзів і знайомих Х'юстон. Серед них Стіві Вандер та Аліша Кіс. Продюсер співачки Клайв Девіс, та актор Кевін Костнер прочитали прощальні промови.

“Ти була не просто симпатичною, а прекрасною, якою тільки може бути жінка. Людям ти не просто подобалася, Уітні - вони тебе любили”, - сказав актор Кевін Костнер.

Фани зірки ж змогли слідкувати за похороном у прямій трансляції. З церкви тіло Уітні Х'юстон виносили під одну із її найвідоміших композицій "I Will Always Love You". Її донька та мати не могли стримувати сліз.

Зазначимо, зірку поховали поруч з могилою її батька на кладовищі у Нью-Джерсі. Досі невідомі причини смерті знаменитості обіцяють оприлюднити через кілька тижнів після завершення токсикологічної експертизи.