Таку інформацію “Українська правда” отримала від своїх джерел. За їхніми словами, кандидатури розглядалися під час консультацій щодо створення коаліції в Раді восьмого скликання.

Зокрема, на посаду віце-прем'єра або спікера ВР розглядається кандидатура Володимира Гройсмана. Крім того, на посаду спікера ВР розглядається також кандидатура Юрія Луценка.

На посаду міністра охорони здоров'я розглядають кандидатуру Ольги Богомолець.

На посаду міністра економіки - Віктора Пинзеника.

На посаду міністра соціальної політики розглядають кандидатуру Павла Розенка. Сам Розенко пізніше зазначив, що його кандидатура на цю посаду розглядатися не буде.

Міністерство аграрної політики може очолити Анатолій Матвієнко. Також його кандидатура розглядається на посаду голови Івано-Франківської ОДА.

На посаду міністра освіти розглядають кандидатуру нинішнього голови міністерства Сергія Квіта.

Крім того, джерела “УП” стверджують, що “Блоку Петра Порошенка” вдалося домовитися про входження у його фракцію близько 20-ти мажоритарників-самовисуванців.

Також відомі і пропозиції “Народного фронту”.

На посаду міністра фінансів розглядають кандидатуру Андрія Пишного.

На посаді міністра юстиції пропонують залишити Павла Петренка.

Також у НФ пропонують залишити на посаді міністра соцполітики Людмилу Денисову, а міністра кабінету міністрів – Остапа Семерака.

Нагадаємо, після підрахунку ЦВК 99,58% бюлетенів, очевидною є перемога партії чинного прем'єра Арсенія Яценюка — "Народний фронт" (22,16% або 3 мільйони 481 тисяча 361 виборець). Друге місце у партії "Блок Петра Порошенка" — 21,83% (3 мільйони 428 тисяч 626 виборців), третє — у партії "Об'єднання "Самопоміч" — 10,98% (1 мільйон 725 тисяч 836 виборців).