Про це він написав у публікації на "Цензор.нет".

За його словами, розподілом квартир в даному відомстві займається Центральна житлово-побутова комісія Головного управління Національної гвардії України. Головою цієї комісії був призначений заступник командувача НГУ з тилового забезпечення полковник Володимир Баштовий, а заступником став полковник Віктор Заводинський.

На першому ж засіданні цієї комісії в оновленому складі завдяки чистій випадковості, неймовірному везінню і вдалому збігу разом узятими і глава комісії Баштовий, і його заступник Заводинський отримали кожен по новій трикімнатній квартирі,
— зазначив Шевченко.

Він також додав, що Баштовий отримав трикімнатну квартиру, хоча з урахуванням однієї неповнолітньої дитини максимум, на що він міг розраховувати, це на двокімнатну квартиру.

"Але полковник не дурень — він знайшов лазівку в законодавстві (посилаючись, на секундочку, на Житловий кодекс УРСР від 1983 року) і приніс довідку про те, що його дружина "... за станом здоров'я не може проживати з членами сім'ї в одній кімнаті". "Ну, не може, так не може", — подумала комісія і одноголосно проголосувала за виділення полковнику трикімнатної квартири", — додав ветеран.

Заводинський отримав трикімнатну квартиру на склад сім'ї у чотири людини з трьома різними прізвищами.


"Також дуже цікаво, що все по тій же "чистій випадковості" Баштовий акурат у день засідання комісії, а саме 10 квітня 2014 року, виявився першим на черзі серед тих військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов", — додав Шевченко.

Хоча насправді, за наявними у мене даними, полковник Баштовий опосередковано є власником далеко не єдиної квартири і не тільки в Києві, а й у Дніпропетровську (оформлена на його повнолітнього сина), при цьому будує будинок в передмісті Києва і їздить на Тойоті Авенсіс (орієнтовна вартість нової 30 тисяч доларів). Хоча можливо він і цей автомобіль отримав в НГУ на цілком законних підставах, а я тут наговорюю? І останній, також вельми примітний факт — квартиру Баштовий отримав два роки тому, але вона досі пустує,
— наголосив він.

Читайте також: Як зловживають статусом учасника бойових дій: ексклюзивне розслідування