Глава Офісу Президента Андрій Єрмак у своєму телеграмі оприлюднив фото поля бою біля Бахмута.

Дивіться також Скрізь йдуть важкі бої, – Данілов про загрози відновлення російського наступу на Вугледар

На кадрах видно десятки тіл російських загарбників, які ніхто не збирається забирати. У мережі вже заявили, що лише на одному цьому знімку нарахували 60 – 70 ліквідованих окупантів.

Тим часом представник східного угруповання військ ЗСУ Череватий заявив, що росіяни за добу втратили понад пів тисячі солдатів у районі Бахмута.


Поле під Бахмутом, всіяне трупами окупантів / Фото з телеграма Андрія Єрмака

бахмут
А тут можна чіткіше побачити вбитих окупантів завдяки виділенню / Обробка телеграм-каналу WarZone

Наскільки важливою є оборона Бахмута

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що українці навіть уявити собі не можуть, яка буде користь від оборони Бахмута вже у найближчому майбутньому. Щодня там ліквідовують багато окупантів. Наразі бої тривають на околицях та у деяких місцях усередині Бахмута. Українські герої продовжують обороняти Бахмут від загарбників.

Ви навіть не можете собі уявити, наскільки це буде нам корисно, для нашої країни та нашої армії в найближчому майбутньому. Там перелопачується просто величезна кількість мерзоти, яка увірвалася на нашу територію,
– наголосив Данілов.

У Бахмуті все буквально всипано трупами росіян. Їх ніхто не забирає, бо свої "двохсоті" країні-терористці не потрібні.

Додамо, що лише упродовж доби, 10 березня, воїни ЗСУ ліквідували 1 010 окупантів. Українські захисники фактично повністю знищили ПВК "Вагнера".