В невизнаній "республіці" вже оголосили набір молодих людей в нову силову структуру. Навіть "намалювали" агітплакат, на якому на тлі "Ниви" стоїть молодик у формі, яка дуже скидається на нову українську. Взагалі, дончани вже відзначили, що таким чином бойовики хочуть скопіювати новостворену українську поліцію. Побачили красивий бренд і гарну ідею – і вирішили її вкрасти, втім, спотворивши приблизно так, як мавпа, що взяла до лап пензля, змогла би спотворити саму ідею живопису.

Форма української поліції розроблялася за світовими стандартами, а те, у що одягнені "полісмени" "ДНР", нагадує скоріше форму таксистів. Намагання "злизати" ідею і зробити так, щоб електорат цього не помітив, завжди приводить до таких невеселих результатів. До того ж українська поліція пересувається на високотехнологічних, економічних Toyota Prius, які є своєрідним еталоном якості на автомобільному ринку, а окупантська поліція – на російських "Нивах" зі слабким двигуном, відсутністю динаміки розгону і високим рівнем споживання палива.

Що головне хочеться відзначити? Дуже важлива та позитивна річ відбулася у нашому суспільстві. Якщо раніше ми тупо копіювали все російське, починаючи від синіх номерів на машинах МВС і закінчуючи вертикаллю цієї структури, то тепер росіяни (думаю, не варто нагадувати, що "ДНР" фактично є васалом РФ) копіюють наші нововведення, починаючи від самої організації служби до певних її атрибутів. Це дуже важлива річ, один з кроків на шляху позбуття психологічної залежності від "старшого брата", який, наче Каїн, наніс нам удару в спину.

Читайте також: Народні сепарські забави: як не замах, то "ротація"