Про це на своїй сторінці в Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

Наприклад, в Стаханові, де раніше були зосереджені великі формування місцевих бойовиків і російських найманців, а також техніка й озброєння, на ранок 18.02.2015 залишилося всього не більше 300 терористів, 2 машини БМ-21 "Град" (небоєготові) і 1 мінометна батарея — інші сили і засоби перекинуті під Дебальцеве,
— повідомив Тимчук.

За його словами, схожа ситуація в Горлівці, звідки всі ресурси терористи також перекинули під Дебальцеве (зокрема, з району даного населеного пункту в район Калинівки і північніше Вуглегірська перекинуто 11 танків і 5 ББМ).

"З Донецька на Єнакієво через Ясинувату пройшло "підкріплення" бойовиків — близько 300 чоловік, 4 танки, 3 вантажівки з буксируваними гаубицями Д-30, 2 БМП-2, 2 БТР-80 і 4 критих вантажівки. Дані сили і озброєння були зібрані в двох районах Донецька (Петровському і Куйбишевському) для участі в дебальцівській операції", — додав народний депутат.

За даними "Інформаційного спротиву", всього терористи під Дебальцевим ввели в бій близько 25 танків, до 35 ББМ при підтримки 3-х артдивізіонів.

В результаті противнику вдалося пробитися в місто і зав'язати в східній і центральній його частинах вуличні бої. Противник продовжує здійснювати вогневий контроль дороги між Дебальцевим і Артемівськом з пануючих висот (панівна (командна) висота 307,9 також зайнята противником) і перешкоджає постачанню підрозділів, що обороняються в самому місті. До вечора вчорашнього дня українська артилерія завдала вогневі удари по бойових порядках противника в районі Логвинового і на схід Дебальцевого,
— зазначив Тимчук.

Нагадаємо, бойовики визнали, що не дотримуються режиму припинення вогню. Про це на екстреному брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.