Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що вбивство Аміни Окуєвої і вибух біля каналу "Еспресо" не слід повязувати із так званим "російським слідом" та діяльністю спецслужб РФ, пише "Апостроф".

Він розповів, що зустрічався із людиною, яка спростувала версію причетності до вбивства снайперки "старшого брата". На його думку, це взагалі був ще один невдалий замах на її чоловіка – Адама Осмаєва.

У мене таке враження, що цього разу замах також було направлено на Адама Осмаєва, а не на Аміну. Але загинула саме вона, а не об'єкт замаху. В такому випадку це просто бракороби-дилетанти робили. Про який професійний рівень може тут взагалі йтися?
– прокоментував заступник міністра.

Читайте також: На місці вбивства Аміни Окуєвої знайшли російські холості патрони

Нагадаємо, 29 жовтня ввечері на залізничному переїзді біля селища Глеваха, що під Києвом, диверсанти розстріляли авто, у якому їхала Аміна Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв. Унаслідок нападу жінка загинула.

Поліція розслідує вбивство Аміни Окуєвої як замовне.

Антон Геращенко розповів, що слідчі знайшли автомат зі слідами ДНК злочинця, з якого був розстріляний автомобіль добровольців АТО Аміни Окуєвої та її чоловіка Адама Осмаєва. Також за його словами, до організації обстрілу машини та вбивства жінки причетна група зі щонайменше чотирьох людей.