Другий за ранком розвідник країни розсекретився просто в телеефірі, до того ж – з телесуфлером. Семочко заявив, що жодних доказів тез, наведених у журналістському розслідуванні, не було, а всі аргументи мають прозаїчне пояснення.

Читайте також: Адміністрації Президента не існує: як українці щедро фінансують незареєстрований орган

Можна навіть розібрати по пунктах. Спершу про російські паспорти.

Наявність громадянства РФ у родичів розвідник спростовує, демонструючи український паспорт Тетяни Лисенко. Підозрілий його вигляд – окрема історія. Але "Наші гроші" не сумніваються, що український паспорт у цивільної дружини Семочка є. Ми стверджували і продовжуємо стверджувати, що у неї є другий паспорт – російський.


Паспорт Тетяни Лисенко є у офіційній базі даних Російської Федерації

Офіційна база даних РФ підтверджує, що паспорт громадянина федерації у людини з іменем дружини Семочка і її датою народження офіційно зареєстрований в податковій Росії. Яка ймовірність того, що у Ялті у двох Микол Лисенків народилися дві доньки, обидві Тетяни, схожі одна на одну як дві краплі води? А потім "клони" ж з'явилися і у інших членів родини Семочка.

Аргумент Семочка про "тотальну паспортизацію" мешканців Криму – навіть не маніпуляція, а відверта брехня. Сенцова і Кольченка не змогли змусити взяти громадянство РФ, а от родині Семочка якось дистанційно підкинули паспорти в будинки у Конча-Заспі.

Читайте також: Бізнес на органах: як збагатився посадовець СБУ, чий підпис доводив людей до інфаркту

А тепер, власне, про Конча-Заспу. Семочко визнав наявність одного будинку там, але стверджує, що придбаний він переважно коштом дружини, яка продала турфірму. Втім, насправді Лисенко купила будинок у Конча-Заспі за півроку до "продажу" компанії. "Продажу" саме в лапках, оскільки щойно турфірму переписали на нового власника – він її ліквідував. Вірогідність того, що прибутковий бізнес купили з передплатою за рік, щоб потім просто згорнути, приблизно така сама, як атака клонів з російськими паспортами.

Детальніше про інші приклади маніпуляцій та брехні Сергія Семочка, а також про те, як провів часи Майдану син голови СБУ Олег Грицак – дивіться у програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом".