Журналіст задав Юлії Тимошенко кілька досить провокативних питань про її зв’язки з українським бізнесменом Віктором Медведчуком.

Лідерка "Батьківщини" на це відповіла, що з опальним олігархом вона не спілкується та не бачилась вже упродовж тривалого часу.

Я знаю, що ця програма "Шатун" базується на абсолютно спекулятивних ні на чому не обґрунтованих звинуваченнях в тому, що у мене є зв'язки з Віктором Медведчуком. Питання про Віктора Медведчука треба задавати Петру Олексійовичу Порошенку, який делегував Віктора Медведчука в Тристоронню групу з Мінських переговорів від держави Україна. Також щодо співробітництва з Російською Федерацією треба задавати питання Петру Олексійовичу Порошенку, який має в Росії бізнес-імперію,
– заявила політик.

Читайте також: Заводи Порошенка у Росії працюють на Міноборони окупанта, – Тимошенко

Опісля вищезазначений журналіст почав кричати, вести себе агресивно, і дістав зі своєї сумки пачку макаронних виробів і пакет, в якому, за його слова, перебувала крупа.

Відтак, представники "Батьківщини" та охорона спробували вивести журналіста із залу, де проходив брифінг, щоправда він почав чинити опір.

У результаті сталася бійка, на місце прибули патрульні поліцейські для врегулювання ситуації.

Конфлікт продовжився у коридорі прес-центру. "Провокатор" заявив, що представники охоронної фірми заламали йому руки та били дверима оператора.

Читайте також: Амбіції Юлі: як корелюються заяви і реальні бажання лідера "Батьківщини"