Британія продовжить підтримувати Україну

Про це повідомив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час брифінгу після зустрічі лідерів НАТО і "Великої сімки" у Брюсселі 24 березня.

Увага Де-факто, третя світова війна уже йде, – інтерв'ю з Олесею Яхно

Борис Джонсон наголосив, що Велика Британія продовжує надавати кількісну та якісну допомогу Україні задля захисту від "задиркуватого сусіда".

Сьогодні Британія пообіцяла, що відправить в Україну додаткові 6 тисяч крилатих ракет і перекаже 25 мільйонів фунтів на потреби ЗСУ у рамках необмеженого фінансування,
– зазначив Джонсон.

Посилення НАТО на лінії фронту

Також політик повідомив, що Велика Британія підтримує країни НАТО на лінії фронту. Зокрема, надсилає війська до Болгарії. Британські війська вже є у Польщі та Естонії.

Політик наголосив, що це лише початок.

Ми маємо підтримувати вільну та демократичну Україну у довгостроковій перспективі. Це дружня демократична країна, яка воює за національну безпеку,
– додав Джонсон.

Головні результати засідання НАТО

НАТО передасть Україні протитанкові та протиракетні комплекси й дрони. Також Альянс надаватиме нашій державі фінансову та гуманітарну підтримку. Однак миротворчої місії НАТО в Україні не буде, як і не закриватимуть небо.

Єнс Столтенберг заявив, що НАТО робить усе можливе, аби війна в Україні не перетворилась у повномасштабну війну світових масштабі, зокрема, країн НАТО та Росії.

Пресконференція Столтенберга після саміту НАТО: дивіться відео