Про це пише газета The Times.

"Британські підлітки опинились під прицілом Кремля, який веде таємну кампанію, мета якої – посіяти розбрат серед молодих жителів західних країн", – зазначається у матеріалі видання.

Читайте також: "Країна-вигнанець": у Британії різко відреагували на скандал із російськими кібератаками

Газета посилається на результати дослідження, проведеного експертами зі США, які проаналізували понад 3 мільйони повідомлень у Twitter.

Так, з’ясувалося, що пропагандистська робота серед британської молоді ведеться за допомогою тематичних каналів у YouTube і повідомлень у соцмережах, які залишають російські тролі. Вони видають себе за західних підлітків, які захоплюються книгами про Гаррі Поттера, фільмами з Еммою Вотсон і поезією Сільвії Плат.

Набравши достатньо підписників у Twitter за допомогою повідомлень на популярні серед підлітків теми, тролі починають публікувати дезінформацію. Ця інформація зокрема стосується обставин інциденту в Солсбері, де було отруєно "Новачком" екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Так, за допомогою контрольованих Кремлем облікових записів тролі намагаються переконати західних підлітків у шкоді ГМО та щеплень, а також змусити зривати уроки, влаштовуючи акції політичного протесту.