Таку заяву зробив Бен Уоллес, міністр оборони Великої Британії. Він пояснив, що можливість повернення "Аль-Каїди" з'явилася після виведенне військ США з Афганістану.

Раніше Україна приєдналася до санкцій Євросоюзу проти ІД та "Аль-Каїди"

"Я стурбовний тим, що держави, які не відбулись, є благодатним грунтом для таких людей. "Аль-Каїда", ймовірно, повернеться", – зазначив урядовець.

Раніше джерела у Пентагоні повідомили CNN, що американські військові побоюються відновлення позицій "Аль-Каїди" в Афганістані. Мовляв, виведення військ США може створити передумови для реорганізації терористичних угруповань.

Уоллес про виведення військ США

Крім цього, британський міністр зазначив DW, що виведення американських військ з Афганістану є великою помилкою. На його думку, за наслідки такого рішення США заплатить уся міжнародна спільнота.

Що відомо про "Аль-Каїду":

Джерело: "Вікіпедія"

  • Це міжнародна терористична суннітська джихадистська організація. Її у 1988 році в Афганістані заснував Усама бен Ладен. Спочатку – для боротьби з вторгненням СРСР.
  • Коли радянські війська покинули Афганістан, "Аль-Каїда" почала протистояти США, західному світу та його прибічникам в ісламських країнах.
  • "Аль-Каїда" причетна до низки масштабних терористичних актів, зокрема – до т ерактів 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку.