Кирило Буданов пригадав, що вперше заговорив про те, що в Путіна рак – у 2021 році. Через два роки керівник ГУР МО не змінив своїх оцінок.

Дивіться також Атаку на Кремль росіяни показуватимуть як "перемогу", – Буданов

Буданов не змінив своїх оцінок щодо стану Путіна

Також глава розвідки зазначив, що зараз всі почали говорити про те, що з Путіним щось не так. Відтак, на його думку, час розсудить, хто мав рацію в оцінках стану кремлівського диктатора.

Ще 2021 року була заява, здається, моя, що Путін дуже хворий на рак. З того часу минуло два роки, і тепер усі починають говорити, що з ним щось не так. Час покаже, хто мав рацію,
– сказав Буданов.

Що відомо про рак у Путіна

  • Глава української розвідки Кирило Буданов, як і чимало експертів, сумнівається у "справжності" російського диктатора Владіміра Путіна. Буданов переконаний, що в Путіна є двійники, один з яких у квітні відвідував окуповані території України.
  • У січні 2023 року в інтерв'ю іноземним ЗМІ Буданов сказав, що питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим. Що важливо, у справжності Путіна сумнівається і президент Володимир Зеленський.
  • Під час Українського сніданку в Давосі глава держави, коментуючи тему мирних переговорів між Україною і Росією, сказав: "Я не знаю, чи Путін живий, чи взагалі це він".
  • Крім того, Буданов неодноразово робив заяви про те, що в Путіна рак і диктатор невиліковно хворий. На початку повномасштабного вторгнення Росії Буданов сказав, що в Путіна одночасно кілька значних захворювань, одним із яких є рак.
  • Наближений до Кремля олігарх розповідав, що в Путіна нібито рак крові. Журналіст-розслідувач Христо Грозєв теж повідомляв про хворобу Путіна. Він посилався на запис розмови російського олігарха, який вважає, що смерть Путіна – це значно краще, аніж продовження війни проти України.
  • На початку 2023 року Буданов вкотре підтвердив, що в Путіна рак і те, що диктатору залишилося жити уже зовсім не багато. З посиланням на джерела в оточенні Путіна керівник розвідки зазначив, що Путін давно хворіє на рак.