Про це в новому інтерв'ю розповів глава військової розвідки України Кирило Буданов. Він наголосив, що в Путіна одночасно виявили кілька захворювань, одне з яких – рак.

До теми Олігарх, наближений до Кремля, розповів про смертельний діагноз Путіна, – ЗМІ

Путін перебуває у вкрай критичному стані

Буданов розповів, що перемога України призведе до зміни політичного керівництва Росії.

"Такі процеси вже запущені і їх неможливо зупинити", – додав він.

За його словами, розвідка володіє точною інформацією, що Путін перебуває у вкрай поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

Він дуже сильно хворий. У нього одночасно кілька значних захворювань, одним із яких є рак,
– прокоментував Буданов.

Схожу інформацію надав російський олігарх, наближений до Кремля. Він розповів, що у Путіна – рак крові, та додав, що у президента Росії проявляються симптоми божевілля.

Журналіст-розслідувач Христо Грозєв також розповідав про хворобу Путіна. У його розпорядженні опинився запис розмови російського олігарха, який вважає, що смерть Путіна – це значно краще, аніж продовження війни проти України.

Глава військової розвідки України дав оптимістичні прогнози

За словами Буданова, переломний момент у війні з Росією відбудеться у середині серпня, а до кінця 2022 року завершиться протистояння на усіх фронтах. Як підкреслив кореспондент Sky News, це найоптимістичніший прогноз глави української розвідки.

Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій,
– йдеться в інтерв'ю.

Прогнози Буданова, як завжди, лаконічні. Він вважає, що в результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які втратили, включаючи Донбас та Крим. До того ж саме ми в результаті розвінчаємо міф про могутню російську армію.

Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією 8 років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – міф. Вона не така сильна. Це – орда людей зі зброєю,
– наголосив Буданов.

Нагадаємо, в інтерв'ю 24 каналу екскомандир полку "Азов" Максим Жорін розповів, що вже давно не вірить у дипломатію. Він вважає, що результат протистояння між Росією та Україною вирішуватиметься виключно на полі бою.

"Безумовно, сьогоднішній світ не може існувати без дипломатії, дипломатичних відносин. Але вирішальними будуть саме бої. Саме українська армія здобуде перемогу в цій війні" – пояснив воїн.

Також він наголосив, що війна триває не з 24 лютого. Адже вже 8 років йдуть запеклі бої з ворогом, який окупував частину наших територій.

До теми – Путін готується до операції і вже призначив наступника: дивіться відео