Відповідний допис з’явився на її Facebook-сторінці.

Читайте також: Чим це відрізняється від артистів, які їздять в Росію? – акторка про скандал навколо "Сватів"

"Свати" – особливий вид катування в автобусах далекого прямування. Коли водієві подобається, а 99% пасажирів аж пищить від захвату та туалетних жартів. Безглуздості Івана Будько та його дружини, оскільки бачить в них себе і своїх рідних. Дивакуватий алкаш і його квочка – телевізійний ідеал сім'ї. Коли без любові, натхнення, підтримки, але своє рідне та п'яне сопе на обвислих грудях. Коли воно кричить, а ти йому рот затикаєш котлетою та чаркою. Коли п'є, б'є і створює проблеми – норма, а не привід піти до сімейного психолога", – підкреслює вона.

За її словами, "Свати" – це зовсім не "український серіал, який придумали за українські гроші", оскільки машини там їздять з російськими номерами, а в кабінетах кіношних чиновників вистачає російських прапорців, поготів у одній із серій творці цього "шедевру" навіть на Оболонську райадміністрацію почепили "триколор".

"Іван Будько (герой Добронравова) не вилазить із тільника. Явний натяк на минуле в десантурі – тієї самої, яка за Путіна *опу рве, купається у фонтані та жаб жере. А потім в мокрих штанях під під'їздом розповідає про те, як американців однією лівою... Це цілком український серіал довоєнного періоду, але не сучасності. Ваш Іван Будько – тухлий совок, який не має ні найменшого стосунку до нинішньої України. Чому в будь-якому американському серіалі згадуються ковбої, морпіхи, ветерани В'єтнаму та Афганістану. А нам під соусом "українського серіалу" втюхують прострочену хрень?" – зауважила журналістка.

Крім того, Данилюк-Єрмолаєва відповіла Володимиру Зеленському щодо його "Накипіло!" Зокрема, Марина Данилюк-Ярмолаєва пригадала сексуальний скандал з Кевіном Спейсі та як наслідок зміну у сценарії мегарейтингового серіалу "Картковий будинок", де він грає головну роль.

Читайте також: Скандал із забороною "Сватів": Зеленський зробив нове відеозверення

"Компанія Netflix є набагато професійнішою за "95 Квартал" і заробляє величезні гроші. Але честь і репутація – набагато дорожче", – додає представниця ЗМІ.

Водночас вона переконує, що гумор Зеленського давно викликає не сміх, а подив.

"У Юрмалі в минулому році Вовчик розповідав про свою країну як "акторку німецьких фільмів для дорослих", що є готовою "прийняти будь-яку кількість". Я б на місці Вови ще подякувала СБУ, що не зайнялася особисто їм після цього висе*у", – вважає журналістка.

У підсумку, на її переконання, серіал "Свати" повинен мати один кінець, щоб виправдати своє існування – "дорослі внуки повинні застрелити дідів і бабусь за психологічні травми в дитинстві".

Нагадаємо, 22 листопада СБУ заборонила Добронравову в'їзд в Україну за незаконні поїздки на територію окупованого Криму. Пізніше з’явилась інформація, що Держкіно може заборонити популярний серіал "Свати", в якому Добронравов грає одну з головних ролей.