Подробиці візиту Джолі кав'ярні у Львові

Як розповіла сама авторка відео Майя Підгорецька в ексклюзивному коментарі 24 каналу, зустріч з Анджеліною Джолі в одній зі львівських кав'ярень стала для неї абсолютною несподіванкою.

До теми Анджеліна Джолі підтримує Україну і приїхала до Львова: фото, відео

Жодної інформації про приїзд зірки Голлівуду в Україну не було. "Я дивилась у телефон. Підіймаю очі, а переді мною – Анджеліна Джолі", – підкреслила Підгорецька.

Анджеліна була максимально привітлива, ввічлива. Вона віталась з відвідувачами закладу,
– зазначила журналістка.

За словами авторки відео, Анджеліна Джолі була з охоронцями. Однак дехто з відвідувачів ніяк не відреагував на прихід всесвітньовідомої акторки, вони просто продовжували їсти та дивитись у телефони.

Буквально за кілька хвилин зірка покинула заклад, охоронці провели Анджеліну Джолі до автомобіля і вони разом поїхали, як розповіла очевидиця подій.

Майя Підгорецька випадково зустріла Анджеліну Джолі у Львів: дивіться відео

Навіщо Анджеліна Джолі приїхала в Україну

Підгорецька зауважила, що візит в Україну, зокрема до Львова, Анджеліна Джолі зробила абсолютно просто, без жодного пафосу. "Українці розуміють, що нас просто підтримуються, а не піаряться", – додала вона.

Мета її візиту – приїхати і показати реальну проблему. Нам це на користь у будь-якому випадку. Як українка – я дуже вдячна Анджеліні Джолі. Це вкрай важливо. Думаю, Росія нам позаздрила,
– наголосила Підгорецька.

Водночас, як нагадала журналістка, Анджеліна Джолі – це не просто голлівудська зірка, а вже чимало років Посол доброї волі в ООН. Крім того, Джолі опікується дітками у всьому світі.

Читайте також Джолі помітили у львівській кав'ярні: мережа вибухнула мемами

Що відомо про візит Джолі України

Зауважимо, що після відвідин кав'ярні у Сихівському районі Анджеліна Джолі відвідала залізничний вокзал у Львові. Там вона зустрілась з людьми, які змушені евакуйовуватись через постійні обстріли російських окупантів.

Під час перебування на вокзалі у Львові також оголосили про загрозу ракетного удару. Тож зірка Голлівуду разом з іншими людьми була змушена перейти в укриття.