Розголосу справі допомогла набрати волонтерка – сім’я хлопчика не вірила у справедливе покарання. Тепер же кожен справу доведуть до кінця.

Дивіться також Українець Артур Пройдаков потрапив до 10 найкращих учителів планети

Винні будуть покарані

Голова Одеської ОДА Олег Кіпер повідомив про завершення службового розслідування щодо булінгу у школі. Зокрема, комісія визначила, що цей випадок став поодиноким та не має ознак системності.

Проте встановлено, що адміністрація школи не виконувала достатньої виховної роботи для запобігання та протидії проявам булінгу. До відповідальності притягнено директора та заступника директора з навчально-виховної роботи. Керівник повинен посилити заходи з виховної роботи та створити безпечне освітнє середовище.

Олег Кіпер додав, що з усіма учасниками інциденту продовжує працювати практичний психолог. Учнів поставлено на внутрішньошкільний облік та Служби у справах дітей. Кривдники шкодують про свій вчинок – так само як і їх батьки.

Мати одного з кривдників, яка працює у цій школі вчителькою отримала внаслідок стресу значний розлад здоров’я, тому наразі перебуває на лікарняному. Однак як матір вона понесе покарання у рамках кримінального провадження – рішення винесе суд.

Відомо, що мати хлопчиків, які постраждали від цькування самостійно виховує шестеро синів. Зараз діти продовжують навчання, але про подію згадувати не бажають. Перед ними вибачились.

Що відомо про інцидент

  • На початку жовтня у мережі опублікували відео, на якому учні 7 – 8 класів засовували голову школяра до туалету, а також роздягли того та змусили бігати шкільним подвір'ям без спідньої білизни.
  • Одним з кривдників виявився син вчительки цієї школи – він знімав все на телефон. Після розголосу відео одразу видалили, побоюючись наслідків.
  • На ситуацію відреагував начальник управління освіти Одеської області Олександр Лончак та назвав її ганебним неподобством. Після повідомлень про булінг всі служби виїхали до закладу освіти. Школа отримала відповідні накази, відділ освіти перевірив цей заклад. Варто зазначити, що вчителька, що була матір’ю одного з кривдників не чинила спротиву розслідуванню.