Про це 28 вересня інформує прес-служба Генпрокуратури.

Читайте також: Бунт "Торнадо" у СІЗО: чи може повторитися ситуація

У повідомленні зазначено, що про підозру у вчиненні злочину за статтею про підготовку втечі з-під варти бійцям повідомили 24 вересня.

До моменту оголошення нової підозри екс-бійцям "Торнадо" вже повідомляли про підозру за 5 статтями, серед яких підозра у масових заворушеннях, незаконному поводженні зі зброєю, опір та погроза чи насильство щодо правоохоронців.

У ГПУ також зазначили, що встановили ще 4 екс-бійців розформованої спецроти "Торнадо", які чинили опір Службі безпеки та слідчим прокуратури під час обшуків у камерах засуджених екс-бійців.

Всі вісім підозрюваних, у тому числі колишній командир та бійці роти "Торнадо" утримуються під вартою на підставі винесеного судом обвинувального вироку в іншому кримінальному провадженні,
– повідомили у ГПУ.

Нагадаємо, 9 серпня екс-бійці розформованоїспецроти "Торнадо" влаштували бунт у Лук'янівському СІЗО. Причиною бунту стало те, що екс-комбата "Торнадо" Руслана Онищенка та його поплічників намагалися розвести по різних закладах тимчасового утримання.

У середині серпня Мін'юст звільнив весь керівний склад Лук'янівського СІЗО. Новим очільником ізолятора став Руслан Ромашков, екс-керівник Бориспільської виправної колонії №119.