Підтвердженням готовності є відкритість компаній і співробітників групи Burisma, продемонстрована сьогодні при проведенні обшуків і перевірці документації.

Група завжди була відкритою у своїй роботі, тому в випадків виявлення порушень і доведення їх правомірності в суді, Burisma гарантує виплату всіх необхідних донарахованих платежів.

Тільки за останні два роки операційними компаніями, що входять до групи Burisma, було сплачено 4,1 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів. Цим показником Burisma входить в число найбільших промислових платників податків країни, що підтверджує соціальну орієнтованість компанії і відповідність міжнародним практикам ведення бізнесу.

Інвестиції Burisma в розвиток газовидобувних підприємств України за останні два роки склали понад 5 млрд грн. В рамках здійснення своєї діяльності компанія має десятки партнерів і підрядників: якщо в процесі слідства будуть виявлені їх недобросовісні дії, Burisma заявляє про готовність сприяти виявленню і доведенню до суду порушень.

Будучи найбільшим приватним газовим добувачем України і маючи зобов'язання, взяті перед українським народом за забезпечення країни природним газом, в 2016 році підприємства Burisma планують добути 2 млрд кубічних метрів вуглеводнів. Це дозволить забезпечити країну газом внутрішнього видобутку напередодні опалювального сезону і сприяти реалізації стратегії енергонезалежності України.

Компанії групи Burisma звертаються до Генеральної прокуратурі України та інших органів державної влади з проханням не блокувати роботу газовидобувних підприємств, бо це може спричинити зниження видобутку українського газу, зменшення надходжень до держбюджету, падіння інвестицій галузі і втрату робочих місць співробітниками підприємств.

Burisma завжди була і залишається надійним партнером української держави в частині виконання своїх зобов'язань.

Burisma – незалежна газовидобувна компанія з активами в Україні, Італії та Казахстані. Почавши роботу в 2002 році, сьогодні компанія є найбільшим приватним газодобувачами України з річним об’ємом виробництва близько 1,5 млрд кубометрів газу і часткою ринку 30%. Основними напрямками діяльності групи Burisma є розвідка і виробництво, сервіс, геотермальна енергетика. У планах компанії наростити видобуток природного газу в Україні до 1,8 млрд кубометрів в 2016 році.