Сильний особистий бренд допомагає підприємцям сягнути абсолютно нового рівня, повідомляє 24 Канал. Разом зі Škoda розповідаємо про переваги, які можна отримати, якщо трішки попрацювати у цьому напрямку.

Читайте також Майбутнє вже тут: які процеси підприємець може передати ШІ вже зараз

Прихильність, довіра та авторитет

Люди більш охоче надають перевагу певному продукту, коли захоплюються його творцями або засновниками компанії. Сильний особистий бренд завжди привертає увагу аудиторії, а відтак – приводить нових клієнтів.


Впізнаваність – важливий елемент успіху / Фото Pixabay

Окрім того, набагато легше заводити корисні знайомства та будувати партнерські стосунки, коли є упізнаваність. Це той секрет, що допомагає підприємцям вийти на новий рівень.

Диференціація

Складно боротися з конкурентами, коли маєте однакові продукти або послуги. Маніпуляції з цінами та акціями не завжди ефективні, тому доводиться шукати інший шлях. Саме тут на допомогу приходить особистий бренд.


Відрізнятися від конкурентів – важливо для кожного підприємця / Фото Pixabay

Бувалі підприємці знають, що потрібно не просто запропонувати продукт чи послугу, а й заохотити людей звернутися саме до них. З цим зазвичай допомагає унікальність бренду – вона вирізняє з-поміж інших.

Нові можливості та пропозиції

Активно шукати варіанти для співпраці та діяльності – це завжди правильний крок. Але хто б не хотів, аби вони самі сипалися з неба настільки рясно, щоб графік ставав все щільнішим та щільнішим?


Особистий бренд відкриває багато можливостей / Фото Pixabay

Якщо добре попрацювати над особистим брендом, то доведеться навіть іноді відмовлятися від різноманітних пропозицій, щоб зберегти бодай трішки вільного часу на власні справи. Виступи на конференціях, співпраця, коментарі для ЗМІ, прохання поділитися досвідом або пропозиції масштабування чи відкриття нового напряму: доведеться гарно попрацювати, щоб жонглювати такою великою кількістю справ.

Автомобіль – невіддільна частина особистого бренду

Вийти на новий рівень ефективності та встигати більше за день вдасться з власним автомобілем. У такому разі проблема пересування як містом, так і країною просто зникає. Це однозначна перевага для будь-якого підприємця, оскільки власна справа вимагає розв'язання багатьох питань. Часом діяти потрібно дуже швидко і від цього рішення може залежати майбутнє бізнесу.

Проте, ефективне пересування не виключає потребу в комфорті. Адже автомобіль не має доставляти додаткових клопотів. На щастя, сучасний ринок сьогодні пропонує унікальні моделі з вагомими перевагами. Для прикладу, варто звернути увагу на Škoda Karoq, яким можна керувати навіть за допомогою смартфона.

Так, із застосунком можна стежити відразу за низкою показників, що значно спрощує життя. Зокрема, йдеться про такі опції:

  • з будь-якого куточка світу власник автомобіля Škoda Karoq може побачити, де саме розташована машина. Головне тут – мати доступ до Інтернету;
  • чи зачинені у неї двері та багажник;
  • чи не розряджений акумулятор;
  • скільки пального залишилось у баку.

Це допоможе ефективніше використовувати свій час. Наприклад, якщо закінчується пальне, власник Škoda Karoq може врахувати це у своєму розкладі на день та заздалегідь заїхати на заправку.

Škoda Karoq – авто, створене для комфорту водія та пасажирів
Škoda Karoq – авто, створене для комфорту водія та пасажирів / Фото Škoda

Ще одна перевага – можливість розпланувати свій маршрут перед тривалою поїздкою, враховуючи такі моменти, як готелі, заправки чи просто піт-стопи для відпочинку. Цей маршрут можна завантажити через смартфон на Škoda Karoq, і вбудована навігаційна система під час поїздки поведе необхідною дорогою. Це значно спростить подорожі для водіїв та пасажирів.

Через додаток також можна стежити за статистикою поїздок, витратою пального, середньою швидкістю та іншими показниками. Крім того, завдяки застосунку система автомобіля навіть самостійно здатна надіслати дилеру повідомлення про необхідність проведення діагностики та пошуку запчастини у разі виявлення раптової неполадки системи.

Зі Škoda Karoq також буде значно легше паркуватися, адже система знає точні місця. Така функція суттєво зекономить час водієві, наприклад, перед важливою зустріччю. І навіть якщо випадково забути, де залишили свій Škoda Karoq, – це не проблема: інформація про місце розташування авто міститься на смартфоні.